Služby

Dovoz aut

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro dovoz aut z Česka, celé EU, USA nebo Kanady, jste na správném místě. Nabízím služby dovozu a prověření stavu auta, abyste si mohli být jisti, že nakupujete bezpečně a kvalitně.

Kontrola stavu vozidla

Během kontroly budu prověřovat stav podvozku, brzd, pneumatik a dalších důležitých součástí auta. Dále se zaměřím na kontrolu stavu karoserie a laku, které mohou signalizovat předchozí nehody či poškození, převodovku, motor, studený start a tak dále…

Registrace a homologace v ČR

Zajistím pro vás registraci a homologaci auta v české republice. Vy se nemusíte o nic starat.

Doplňkové služby

Opravy, detailing či tuning dovezených aut? To vše vám v případě zájmu zajistím.

Spokojení klienti

Doporučuje

Petr Novák

Zdravím, tímto bych chtěl maximálně poděkovat za profesionální službu prohlídky a dovozu vysněného Dodge až do domu .Vše probíhalo extrémně rychle ,od prvního navolání ,prohlídku až po dovoz včetně 200+ videí a fotek . Absolutně Auta od Honzy doporučuji každému , kdo chce kvalitní služby za skvělou cenu.

Doporučuje

Max Smith

Chtěl bych Honzovi poděkovat za rychlou a profesionální práci, kterou odvedl při dovozu mého auta. Auto již stojí doma na značkách v garáži. Určitě všem, kteří hledají auto v zahraničí a nechtějí koupit “zajíce v pytli” doporučuji Honzovy služby.

Doporučuje

Pavel Pošvic

Zdravím Pana Honzu, zdravím všechny kteří přemýšlí o koupi a dovozu vozidla a připojuji se k dalším spokojeným zákazníkům. Chtěl bych touto cestou poděkovat Honzovi za pomoc při výběru a dovozu mého vozidla. Už při zhlédnutí mnou vybraných inzerátu mi některá vozidla nedoporučil, odborným okem již na fotkách viděl vady a nedostatky kterých jsem si vůbec nevšimnul. Z prohlídky prvního vybraného vozidla a zároveň… zobrazit celou recenzi

Doporučuje

Zdenek Stebetak

Spolupráci s Honzou bych skutečně doporučil, byli jsme spolu v kontaktu několik měsíců předem a v klidu jsme se dohodli na všem tak, aby byl VW Multivan T6 (aka Tauntaun z Hoth) včas vybrán, zkontrolován, připraven a dovezen na požadovaný termín. O všem jsem byl bez prodlení informován a vše bylo řádně předem nafoceno, natočeno a přátelsky vysvětleno. Jsem spoko, dodávka jezdí parádně a už se těšíme s rodinou na jaro a kempování.