Ford F150 LPG

Parametry

Motor:

V6 3.5L

Barva:

Černá

Převodovka:

Automatická

Palivo:

LPG

Najeto:

123 000 Km

Karoserie:

Pickup truck

Rok výroby:

2017

Cena:

899 900,-

Popis

Sháníte pohodlného tahače nebo chcete mít v garáži bezpečný, stylový kus auta, za kterým se spoustu lidí ohlédne? Došla Vám trpělivost s dovezenými zbořeninami z aukcí z USA?

K prodeji mám Ford F150 se zajímavou historií. Vlastně on to není Ford F150, ale Lobo. Mexická verze, změna obchodního názvu aby se odlišil a lépe prodával. Je to ale totožné auto jako F150, dokonce i v dokumentech je napsáno F150.

Další zajímavá věc, že ihned z výroby neputoval do Mexika, ale do Holandska. Takže koupeno jako nové v EU. Já si ho po prvním majiteli dovezl k nám do ČR. Při koupi měl lehce poškozenou korbu z parkoviště. Viz poslední foto. Samozřejmě dodám kompletní fotodokumentaci. Profi oprava, se zárukou.

➜ Motor 3,5l V6 necelých 400 koní, podobně jako Dodge Ram V8. Jede opravdu svižně a spotřeba se drží kolo 13-16l. Velmi populární a ověřená motorizace (užívaná na Dakaru, kdy z V8, přechází na V6, např. Martin Prokop)
➜ Převodovka 6 stupňová automatická, dlouhé kvalty, při 120km/H točí motor cca 1900
➜ Rok 2017, najeto 123 tis km(denně v provozu)
➜ Auto zaregistrované na CZ papírech na mou osobu

Ve vozidle je namontovaný nejmodernější systém LPG od firmy Prins, takže žádná ludra! Tato firma specializuje na USA auta, dokonce po montáži drží tovární záruku. Hodnota namontovaného setu je cca 80K. 1000km vychází (můj osobní test) na 2500-3200 Kč, podle stylu jízdy, nákladu apod. Dráž jezdí i Multivan.

Ve výbavě nechybí parkovací senzory, kamera, klimatizace a vyhřívání sedaček, el. sedačky s pamětí, ambientní osvětlení se změnou barev, el. nastavitelné pedály, navigace, el. sklopné zrcátka, kryt korby, tažné na 3.5t, panorama apod. Zadní světla jsou LED, grafické přivítání, dynamický blinkr. Přední taktéž LED.

Stav vozidla je krásný, pár škrábanců na karosérii najdete, ale až po detailním prohlížení. Interiér je moc hezký a zachovalý.

Technická stránka je ukázková. Auto je od podvozku tiché, jede rovně, motor šlape tak jak má, vč. studeného startu, převodovka řadí skvěle. Na autě jsou aktuálně nové celoroční gumy a také oleje s filtry.

K autu vám předám 2x klíček (většina aut z usa má pouze jeden) a protokol z geometrie (častý problém USA aut). Proběhla také úprava na český jazyk a frekvence, tachometr v KM/H. Samozřejmostí jsou předělané světla na provoz u nás + kompletní doklady vč. výjimek z ministerstva dopravy v ceně vozidla.

Jelikož vozidlo prošlo mou kontrolou, tak i kontrolou v servisu, jsem si jist jeho technickým stavem, tak budoucímu majiteli poskytnu záruku na odzkoušení a otestování. Záruka také platí na opravenou korbu.

Vozidlo hýčkám u sebe kousek od Opavy, každopádně se už těší na nového majitele a tak vás zvu na projížďku a kávu. Mohu pro Vás také zařídit kontrolu na zvedáku. Na whatsapp rád zašlu detailní fotky, stav brzd, pneumatik, podvozku apod.